Yarışmacı diskalifiye edildi

Magazin

Survivor’da ş-ok eden gelişme! Bir yarışmacı ne yazık ki diskalifiye edilmiştir.

Survivor’da bir yarışmacı diskalifiye edildi. Bu haberi öğrenen Survivor yarışmacıları ayrıca seyirciler şaşkınlık geçirdi. Takımının en güçlü k-adın yarışmacılardan birinin. Survivor hayatının sona ermesi dikkat çekmiştir. İşte Survivor All Star 2022’ye veda etmek zorunda kalan o isim…

DİSKALİFİYE EDİLDİ

Survivor’da bir yarışmacının diskalifiye edileceği haberi önceden duyulmuştur. Bu kişinin Barış Murat Yağcı mı, Merve Aydın mı ya da Elif Gören mi olduğu merak konusu olmuştur. Soru işaretleri, ada konseyiyle yanıt bulmuştur.
Ada konseyinde yarışmacılar. Takımının güçlü k-adınlarından biri olan Elif Gören’in potaya girmeden Survivor’a veda etmek zorunda kaldığını öğrenmiştir.

Konseyde yer almayan Elif Gören’in mide rahatsızlığı ayrıca mental sorunlar nedeniyle Survivor’dan ayrıldığı kaydedilmiştir.

Elif Gören, 23 Mart dokunulmazlık oyununda yer almamıştır. Ayrıca önceki yarışmada da baş dönmesi ve mide bulantısı yaşamıştır.

“İÇİNDEKİ ATEŞİN SÖNDÜĞÜNÜ GÖRDÜM”

Elif’in yakın arkadaşı Sema duruma oldukça ü-züldüğünü belirtmiştir. “Ben birkaç gündür bir şeyler hissediyordum. Son konseye gelmişti, sordum ona ‘Bilmiyorum ne olacak’ dedi ama içindeki ateşin söndüğünü gördüm. Belki burada final görecek, şampiyon olacak bir yarışmacı.”

“SURVİVOR’UN EN İYİ KADINLARINDAN BİRİ GİTTİ”

Elif’in elenmesiyle alakalı, “S-ağlıksal olarak elendiği için gerçekten çok mutsuzum.” Batuhan Karacakaya. “Bence sonuna kadar gitmeyi hak eden insanlardan biriydi. Hem karakter hem iyi niyet hem parkur hem atış olarak, belki de Survivor’un en iyi k-adınlarından biri gitti diyebilirim.”

Barış Murat Yağcı’nın sakatlığı ile ilgili ise İstanbul’la bağlantının sürdüğüsöylenmiştir. Şuan net bir şeyin söylenemeyeceği kaydedilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.