yarışmacı merve

Magazin

Survivor’un ilk ve tek kadın şampiyonu Merve Oflaz’ın yıllar sonra yaptığı iti-raf çok konuşulacak. Merve’nin iti-rafını duyan Acun küplere bindi… Survivor Türkiye’nin ilk ve tek kadın şampiyonu olan Merve Oflaz, yaptığı i-tirafla çok konuşulacak!…

Survivor Türkiye’nin ilk ve tek kadın şampiyonu olan Merve Oflaz, yaptığı iti-rafla çok konuşulacak! Merve’nin dedikleri karşısında hayrete düşen kişiler hemen Acun’a yöneldi. İşte o i-tiraf… 2010 yılında Survivor’a katılan başarılı ve iddialı yarışmacı Merve Oflaz, şampiyon olarak adını yazdırdı. Oflaz, bugüne kadar Survivor’da şampiyon olan ilk ve tek kadın oldu. 2015 yılında All Star’da yeniden yarışan Merve Oflaz bu sefer aradığı başarıyı elde edemedi ve 7. haftada elenerek adaya veda etmişti. Seçkin Süngüz ve Fevzi Altun’un Bize Kadlı isimle YouTube programına katılan Merve Oflaz b-mba bir it-iraf yaptı.

Merve’nin itirafını duyanlar neye uğradığını şaşırdı Herkesi şaşırtan bu i-tiraf kolay kolay unutlacak türden değil. Acun Ilıcalı’yı büyük bir zan altına bırakan bu söylem ne kadar doğrdudur bilinmez ama Merve’nin yaşadıkları doğruysa yer yerinden oynayabilir. Survivor yarışmasının tek kadın şampiyonu olan Merve bakın ne dedi? 2010 yılında katıldığı Survivor yarışmasında birinci olarak büyük bir ün kazanan Merve, çeşitli projelerde de rol almaya devam etmişti. 2015 yılında yeniden All Star ile yarışmaya giden Merve, ne yazık ki burada 7 hafta dayanabildi. 7. haftadan sonra elenen isim hayallerine veda etmek zorunda kaldı. Katıldığı YouTube programında konuşan Merve, “adadan hiç yemek çaldınız mı?”

sorusuna “Arada bir arakladığım olmuştur” dedi. Ayrıca Merve, diğer arkadaşlarının ona mobing uyguladığını belirterek “İkinci gidişim adeta faciaydı. Bana diğer yarışmacılar tarafından mobbing yapıldı” dedi. Acun’un buna sessiz kaldığı iddia edilen Merve’nin her gece Acun Ilıcalı yüzünden ağladığı öne sürüldü. Adını Survivor yarışması ile duyuran Merve Oflaz, Arka Sokaklar dizisinde Bahar karakterini canlandırıyor. Survivor’ın şimdiye kadar ki tek kadın şampiyonu olan Merve Oflaz, yarışmanın ardından birçok dizide rol aldı. Merve Oflaz kimdir? Merve Oflaz kaç yaşında? İşte Merve Oflaz hakkında merak edilen detaylar.. Merve Oflaz (d. 23 Mayıs 1988, İstanbul), Türk oyuncudur. Survivor Türkiye yarışmasını kazandıktan sonra Türkiye çapında ün kazanmıştır.

Ayrıca Survivor yarışma tarihinin tek kadın şampiyonudur. Merve Oflaz, 2011 yılında Show TV’de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinde Ayşe Hatun rolünü canlandırmıştır. Kalbim 4 Mevsim isimli dizide başrol oyuncularından Aslı karakterini canlandırmıştır. 2012’de ise cumartesi akşamları Survivor ana yarışması öncesi çocuklar için yapılan yarışmanın sunuculuğunu yapmıştır. 2 sene boyunca Molped reklam kampanyasının yüzü olmuştur. Laçin Ceylan’dan drama eğitimini almış Gökhan Telkenar’dan diksiyon eğitimini tamamlamıştır. . Eric Morrisin atölyesine katılarak çalışma imkânı bulmuştur. Not Defteri adlı gençlik dizisinde İclal Hoca karakterini canlandırmıştır.

Craft Atölyede koçluk yardımı almıştır. Star TV’de Güzel Köylü isimli diziye Oya karakteriyle konuk olmuştur. Merve Oflaz 22 Şubat 2015’te yayına başlayan Survivor All-Star’da tekrar Survivor deneyimi yaşamıştır 7. haftada Survivor heyecanına veda etmiştir. Yarışma sonrası Atv’de yayınlanan Eve Dönüş isimli dizide başrollerden biri olan İpek karakterine hayat vermiştir. Atv ekranlarında yayınlanan Rengarenk adlı dizide Selin Şekerci ve Kaan Taşaner’le başrolü paylaşmıştır. Kanal D’de yayınlanan Arka Sokaklar adlı dizide 2017 yılından beri Bahar Komiseri canlandırmaktadır. Merve Oflaz 22 Şubat 2015’te yayına başlayan Survivor All-Star’da tekrar Survivor deneyimi yaşamıştır

7. haftada Survivor heyecanına veda etmiştir. Yarışma sonrası Atv’de yayınlanan Eve Dönüş isimli dizide başrollerden biri olan İpek karakterine hayat vermiştir. Atv ekranlarında yayınlanan Rengarenk adlı dizide Selin Şekerci ve Kaan Taşaner’le başrolü paylaşmıştır. Kanal D’de yayınlanan Arka Sokaklar adlı dizide 2017 yılından beri Bahar Komiseri canlandırmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.