yaşlı adam

Gündem

Osmaniye’de seyyar satıcılık yapan yaşlı adamın tezgahına ve tartısına zabıta ekipleri tarafından el konuldu.

Gözyaşlarını tutamayan adamın ağlayarak tezgahına baktığı fotoğraf ise sosyal medyaya damga vurdu. Çok sayıda kullanıcının tepki gösterdiği olay sonrasında Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’dan açıklama geldi.
Sosyal medyada yayılan bir fotoğraf çok sayıda kullanıcıyı üzdü. Osmaniye’de seyyar satıcılık yapan yaşlı bir adama ait olduğu öğrenilen fotoğrafa çok sayıda kullanıcı tarafından tepki gösterildi. Tepkilerin ardından Osmaniye Belediyesi’nden açıklama geldi.

SOSYAL MEDYAYA DAMGA VURDU

Osmaniye’de seyyar satıcılık yaparak geçimini sağlayan yaşlı bir adamın tezgahına ve tartısına Osmaniye Belediyesi’ne bağlı zabıta ekiplerince el konuldu. O anlarda vatandaşın çektiği bir kare sosyal medyada hızla yayıldı. Ekmek teknesine el konulan yaşlı adamın tezgahına bakarak ağlaması görenleri derinden etkiledi.

BELEDİYE BAŞKANI KARA’DAN AÇIKLAMA

Sosyal medyada çok sayıda tepkiye neden olay sonrasında Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Kara açıklamasında, “Bugün hepimizi üzen tatsız bir olay cereyan etmiştir. Gönül bu olayların hiç meydana gelmemesini ister, ancak insanız hatasız kul olmaz. Amcamızla bir araya geldik, elini öptük, özür diledik helallik istedik. ‘Sizler benim yeğenimsiniz dedi’ ve affetti. Var olsun.” ifadelerini kullandı.

Dün Osmaniye Belediyesi’ne bağlı zabıta ekipleri, sarımsak satıcılığı yaptığı belirlenen yaşlı adamın tezgahına el koydu. Yaşlı adam ne kadar feryat etse de zabıta ekipleri arabayı götürdü.

ÇARESİZLİK İÇİNDE AĞLADI

Bu sırada yaşlı adamın çaresizlik içerisinde hüngür hüngür ağlaması, olaya tanık olan vatandaşları duygulandırdı. Fotoğraf sosyal medyada da gündeme gelirken, kısa sürede çok sayıda yorum aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.