yayında ne yapacağını bilemedi

Magazin

Müge Anlı Programında akıllara durgunluk veren olay yaşandı…Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Kızılarslan ailesi 20 yaşındaki kızları Sibel’den bir süredir haber alamıyordu.

Genç kızın anne ve babası stüdyoya gelerek gözyaşı döktü ve yardım istedi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Kızılarslan ailesi 20 yaşındaki kızları Sibel’den bir süredir haber alamıyordu.
Genç kızın anne ve babası stüdyoya gelerek gözyaşı döktü ve yardım istedi. Program sonrası evli ve 3 çocuk babası adama kaçtığı öğrenilen Sibel Kızılarslan Müge Anlı stüdyosunda anne ve babasına kavuştu. Kızlarını evine dönmesi için ikna etmeye çalışan baba Ersin Kızılarslan kendine hakim olamayıp kızını to-katladı ve bayıldı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Kızılarslan ailesi 20 yaşındaki kızları Sibel’in evli ve 3 çocuk babası Serdar Gezgin tarafından kaçırıldığını iddia etti. Daha önce Serdal Gezgin isimli komşularının t-ciz ve te-hdi-tleri nedeniyle şikayette bulunduklarını ifade eden aile, liseden beri kızlarının peşini bırakmadığını ileri sürdü. BABANIN TOKADI ŞAŞKINA ÇEVİRDİ

Günler sonra kızları Sibel Kızılaraslan’a canlı yayında kavuşan anne baba, “Aklını başına al, ne olursa olsun kabulümüzsün” derken Sibel gözyaşları içinde Serdal’ı sevdiğini ifade etti. Ailesinin yalvarışlarına aldırış etmeye Sibel’ babası Ersin Kızılarslan tokat attı. Ac-ılı baba attığı to-kadın ardından bayıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.