yayından kaldırıldı

Magazin

Yeni sezonun en i-ddialı yapımlarından biri olan Kanunsuz Topraklar dizisi. İlk altı bölüm sonrası reytingleri beklentinin altında kalınca, Fox Tv harekete geçti. Bir süredir ortalamanın üzerinde reytingler alan dizi, geçtiğimiz çarşamba günü bir hayli dü-şüş y-aşadı.

Kanunsuz Topraklar dizisiyle ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. Reytingleri sert bir şekilde d-üşen diziyle ilgili Fox Tv harekete geçti. 10 Kasım Çarşamba akşamı. Kanunsuz Topraklar dizisini merakla bekleyen hayranlar ü-zülecek. Çünkü yayın akışında dizi gözükmüyor.

KANUNSUZ TOPRAKLAR’IN YERİNE ELBET BİR GÜN GELDİ
10 Kasım Çarşamba günü Fox TV’nin yayın akışında saat 20.30’da Elbet Bir Gün dizisinin ilk bölümünün yayınlanacağı belirtiliyor. Yani Kanunsuz Topraklar ara verdi.

Dizinin neden ara verdiği. Bu aranın ne kadar süreceği henüz bilinmiyor. Ancak yapılan tahminler dizide y-aşanan yönetmen değişikliğinin ve senaryoda da bazı değişimlerin gerçekleştirilmesi için böyle bir ara verilmiş olabileceğine işaret ediyor.

YÖNETMEN DEĞİŞİKLİĞİ
Dizinin en başından bu yana ekibin başında bulunan usta yönetmen Faruk Teber ayrıldı. 6 bölüm çektikten sonra görevini Cevdet Mercan’a devreden Faruk Teber artık ekip ile birlikte olamayacaktır. Yeni yönetmenin gelişi ile birlikte bazı değişimler yaşanması da beklenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.