yazdıkları yazı

Gündem

Vefatının dan sonra mirasıyla gündeme gelen Haydar Dümen’in 3 çocuğu olduğu öğrenildi. Dümen’in kızı Gaye Dümen ise babasının eşi Gül Dümen’in “Gül ve Haydar Dümen” yazdırdığı m-ezar taşını görünce

“Babamızın ce-naz-esine gitmemizi engelleyen Gül Dümen’in kendisi de ce-nazeye gitmemiş. Mezar taşında babamın ö-l-üm tarihi bile yok” diyerek ateş püskürdü.

Psikiyatrist ve yazar Haydar Dümen, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Sessiz sedasız toprağa verilen Dümen’le ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya başladı. 100 milyon liralık mirasıyla gündeme gelen Dümen’in bu sefer de herkesten gizli büyüttüğü 3 çocuğunun olduğu ortaya çıktı.

2 ERKEK 1 KIZ ÇOCUĞU VAR
Haydar Dümen 1954 yılında Emine Refahat Toksöz ile evlendi. Bu evlilikten Ali Alp Dümen ve Gaye Dümen isminde iki çocuğu oldu. Dümen’in bu iki çocuğu da evlendi ve birer çocukları oldu. Sonrasında Haydar Dümen, Melike Karakurt ile evlendi ve Emek Dümen isminde bir erkek çocuğu daha oldu. Son evliliğini de Gül Dümen ile yapan ünlü yazarın bu evliliğinden çocuğu yok.

100 MİLYONLUK MİRASI TANIMADIĞI İNSANLARA KALDI
Yazar Haydar Dümen’in vefatından önce Beyoğlu’nda sahibi olduğu bina ve daireleri satışını yapması için emlakçıya devrettiği, şahsın hayatını kaybetmesiyle de 100 milyon liralık mirasın emlakçının çocuklarına kaldığı ortaya çıktı. Dümen’in eşi Gül Dümen ise yaşanan karışıklığı gidermek için harekete geçti.

“HEM BABAMIN CE-NAZESİNE KATILMADI HEM DE M-EZAR TAŞINA ADINI YAZDIRDI”
Haydar Dümen’in kızı Gaye Dümen ise Gül Dümen’in kendisini babasıyla görüştürmediğini söyleyerek sitem etti. Babasının “Gül ve Haydar Dümen” yazılı me-zar taşını görünce de sinirlenen Gaye Dümen, “Babamızın c-enazesine gitmemizi engelleyen Gül Dümen’in kendisi de ce-nazeye gitmemiş! Babamı me-zarlıkta ziyarete gittim. Babama ‘Gül-Haydar Dümen’ diye m-ezar taşı yaptırmış… Babamın doğum ve ölüm tarihlerinin olmadığı, bıyık resmi olan ve sanki kendisi de ö-lm-üş gibi adını yazdırdığı bir me-zar taşı yaptırmış. Bu nasıl bir saçmalıktır” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.