yeğeni

Gündem

Ünlü sanatçılarımızdan Ferdi Özbeğen’den a-cı haber az önce verildi. Duyan ne olduğunu anlayamadı bile. Malesef bedeni başında ka-vga bile ettiler. Bunu yapanlarsa…

Olay, ilçenin Hamidiye Mahallesi’ndeki sabah saatlerinde meydana geldi. Sesleri duyanların ih-barı üzerine adrese po-lis ekipleri sevk edildi. Eve giren polis, Hakan Özbeğen’i k-a-nlar içinde yerde yatarken buldu.

ÜNLÜ SANATÇI FERDİ ÖZBEĞEN’İN YEĞENİ OLDUĞU ÖĞRENDİLDİ
Tekne imalatı işiyle uğraşan Hakan Özbeğen’in ünlü şarkıcı Ferdi Özbeğen’in yeğeni olduğu öğrenildi.

CA-NSIZ BEDENİNİN BAŞINDA K-AVGA E-DERKEN YA-KALANDILAR
O-lay yerine gelen sağlık ekibi müdahale ettiği Özbeğen’in yaşamını yitirdiğini belirledi. P-olis, evde c-se-di başında ka-vga ettikleri sırada ya-kaladığı Ferit A. ve eşi Nihan A. ile elinde b-ça-k bulunan oğlu Çağatay Özbeğen’i g-özaltına aldı.

ÇİFTİN K-IZLARI İLE İ-L-İŞKİSİ OLDUĞU İD-DİA EDİLDİ
Çağatay Özbeğen’in ilk ifadesinde, Ferit A.’nın babasını b-ça-klamasını en-gellemek istediğini, polis geldiğinde de bu nedenle elinde bıçakla bulunduğunu ileri sürdü. Ferit A. ve eşi Nihan A. da cinayeti Çağatay Özbeğen’in işlediğini söyledi. Hakan Özbeğen’in bir süredir şü-pheli çift-in k-ızları İ.A. ile il-işkisi olduğu iddia edildi.

Hakan Özbeğen’in c-na-zesi, Bursa Adli tıp Kurumu’ndaki o-to-psinin ardından Edremit Devlet Hastanesi’ne getirildi. Edremit’te ikindi vakti kılınan c-naze namazının ardından Özbeğen’in c-n-azesi toprağa verildi. P-olisin olayla ilgili so-ruşturması devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.