yerine gelecek isim

Magazin

TRT 1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’ndan gelen haberler seyirciyi ş-aşkına çevirdi.
Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi kitabından ekrana uyarlanan Masumlar Apartmanı 15 Eylül 2020’de ilk bölümüyle seyirciyle buluştu. Sürükleyici hikayesiyle seyirciyi ekran başına kilitleyen dizi reytingleri alt üst etmişti.

Sezon finali bölümünde İnci’nin trafik k-azası geçirerek o-lmesiyle diziye veda etmesi seyirciyi üzüntüye b-oğmuştu. Yeni sezonuyla seyirciyle buluşmaya hazırlanan dizide gelen transfer ve ayrılık haberleri seyirciye büyük ş-ok ya-şattı.

Atiye dizisindeki performansıyla göz dolduran 24 yaşındaki Melisa Şenolsun, yeni sezonda Masumlar Apartmanı’nda Yıldız karakteriyle seyirciyle buluşacak.

Safiye karakteriyle seyircinin sevgisini kazanan Ezgi Mola hakkında ortaya atılan i-ddia hayranlarını ş-aşkına çevirdi. Mola’nın Masumlar Apartmanı dizisinden ayrıldığı öne sürüldü.
Yayıncı kuruluş TRT için yaptığı paylaşım nedeniyle zor günler geçiren Ezgi Mola’nın menajerinden gelen açıklama kafaları karıştırdı.

Ezgi Mola’nın menajeri “Şu an için bir ayrılık söz konusu değil. Şu anda Ezgi Mola, Erşan Kuneri dizisi çekimlerinde.” dedi ama açıklamanın devamı hayranlarını şaşırttı.
Mola’nın menajeri “Bu proje biter bitmez yeni sezonda öncesinde Masumlar Apartmanı dizisinde olmasını ümit ediyoruz” diyerek kafaları iyice karıştırdı.

Mola’nın menajerinden gelen bu şaşırtıcı açıklama sonrasında Safiye karakteri için kulislerde bomba bir isim dolanmaya başladı.

Sefirin K-ızı dizisinde Nare karakterini ca-nlandıran Neslihan Atagül’ün Masumlar Apartmanı’na katılacağı i-ddia edildi.
Yeni sezonda b-mba etkisi y-aratan bu haberin sonrasında izleyenlerde bunu büyük bir ş-aşkınlıkla karşıladı.

Bundan sonraki süreçte neler olacağı henüz bilinmezken Atagül’ün Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterine hayat vereceği ve senaryonun kesinlikle değiştirilmeyeceği i-fade edildi. Dizinin yakın takipçilerinin ise bu karara nasıl bir cevap vereceği ise henüz bilinmemekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.