yerine gelen isim

Magazin

Ekranların iki başarılı sunucusu Müge Anlı ile Esra Erol’un aynı kanalda aynı formatta program yapması aralarında tartışmaya neden olmuştu!

Ateşi körüklenen k-rize Atv bir son vererek, Esra Erol’un Esra Erol’da programının yeni sezonda olmayacağını duyurdu! Herkesi şaşırtan i-ddia sonrası gözler Erol’un yerine gelecek isme döndü! İşte Esra Erol’un yerine gelmesi beklenen o sürpriz isim! Ekranların iki başarılı sunucusu Müge Anlı ile Esra Erol’un aynı kanalda aynı formatta program yapması aralarında tartışmaya neden olmuştu!

Bu krize Atv son vererek, Esra Erol’un Esra Erol’da programının yeni sezonda olmayacağını duyurdu! Herkesi şaşırtan id-dia sonrası gözler Erol’un yerine gelecek isme çevrildi İşte Esra Erol’un yerine gelmesi beklenen o sürpriz isim!
İkilinin aynı formatta olunca.. Evlilik programlarından sonra format değişikliğine giden Esra Erol, Müge Anlı ile aynı formata dönünce kıyamet kopmuş, ikili arasında karşılıklı tartışmalar yaşanmıştı.

Esra Erol’da programına son verildi.. Karşılıklı restlerin çekildiği kanaldan son karar çıktı. İddialara göre kanal yönetimi Müge Anlı’nın “Ya ben ya o” uyarısından sonra harekete geçti ve Esra Erol’un yeni sezonda beklenen programına son verdi.
Esra Erol hangi kanala geçecek?

ATV ekranlardan çekilmesi beklenen başarılı sunucu Esra Erol’un hangi kanala geçeceği ise şimdiden merak konusu oldu..
İkilinin k-avgasına kanal son verdi. Başarılı program sunucuları Esra Erol ve Müge Anlı arasına kara kedi girdi. Format yüzünden birbirilerine laf atan ikilinin kavgasına ATV son verdi.
Müge Anlı’nın baskılarına dayanamadı.. Yeni sezon için bomba bir karar alan ATV, Müge Anlı’nın baskılarından sonra Esra Erol ile yollarını ayırdı.
Esra Erol’dan henüz bir açıklama gelmedi..

Esra Erol’un sevenleri alınan karara t-epkilerini gösterirken, Erol’dan yeni sezon açıklaması gelmedi. Esra Erol’da programının haziran ayında sezon tatiline girmesi bekleniyor. B-mba i-ddia. Yeni sezonda o isim olacak mı? Büyüyen kavgaya yeni bir iddia daha eklendi. Müge ve Esra’nın ezeli rakipleri arasında yer alan FOX’ta sunduğu “Fulya ile Umudun Olsun” programından çekileceğini belirten Gazeteci Fulya Öztürk’ün ATV’ye transfer olacağı id-dia edildi. Fulya Öztürk’ten henüz bir açıklama gelmedi.. Gündeme b-mba gibi düşen bu i-ddia sonrası Fulya Öztürk’ten henüz bir açıklama gelmedi.,

İ-ddialara göre.. Gelen id-dialara göre ATV ekranlarından çekilecek olan Esra Erol’un yerine Fulya Öztürk gelecek. Kanala beklenen Fulya Öztürk’ün ise nasıl bir formatla ekrana geleceği şimdiden merak konusu olmuş durumda.. muhabirlik dönemlerini özlediğini söylemişti.. Öztürk, yaptığı açıklamada Muhabirlik dönemlerini özlediği için gelecek sezon FOX ekranlarında olmayacağını ifade etmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.