yeşim

Magazin

Yaptığı paylaşımlarla sık sık a-şı karşıtı olduğunu belli eden Yeşim Salkım, 3 d-oz a-şısını olan ve şimdi hastanede koronavirüs tedavisi gören babası için sevenlerinden dua istedi.

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda koronavirüse karşı geliştirilen a-şılara karşı olduğunu söyleyen şarkıcı ve oyuncu Yeşim Salkım’ın babası geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandı. “A-ŞILI BABAM KORONAYI HAFİF GEÇİRMİYOR”

Birkaç gün önce Twitter hesabından yaptığı paylaşımda babasının koronaya yakalandığını duyuran Yeşim Salkım, “Babamız kovid ve a-şılı. 15 gündür geçmedi dua edin olur mu” dedi.

Yeşim Salkım, koronavirüse yakalanan babası için dua istedi.Bunun üzerine ailesinin a-şılı olduğu için koronayı hafif atlattığını söyleyen takipçisine cevap veren Salkım, “Beyefendi benim babam 2 B-iontech olan ve kovid olup evde babama bulaştıran yardımcısından oldu a-şı falan hak getire yo-ğun bakıma aldılar ne hafifi” diyerek tepki gösterdi.Yeşim Salkım, koronavirüse ya-kalanan babası için dua istedi”

BABAM ESKİ TOPRAK YENECEK”Twitter hesabından babasının sağlık durumu hakkında bilgi veren oyuncu, “Ciğ-erlerde tutulum var maalesef ama benim babam eski toprak yenecek biliyorum” ifadelerini kullandı.

1 thought on “yeşim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.