yıllardır bekleniyordu

Magazin

Kenan Işık’ın son sağlık durumu merak ediliyordu. 21 Mart 2014 günü spor sonrasında saunaya giren Işık, f-nalaşıp dengesini kaybederek kafasını yere ç-arpması sonucu beyin k-naması geçirmişti. Kenan Işık o günden bugüne k-madaydı. Az önce haber geldi..

Selçuk Yöntem, bir dönem kendisi gibi ‘Kim Milyoner Olmak İster’de sunuculuk yapan Kenan Işık’la ilgili açıklamalarda bulundu. 68 yaşındaki sanatçı, üç sezon boyunca izleyiciyle buluştuğu ‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmasının ilk sunucusu Kenan Işık’ı izlediği zamanları anlattı. KENAN IŞIK İ-T-İRAFI
“Yarışmayı seyrederken Kenan Işık’tan başkası sunamaz diyordum” açıklamasını yapan Yöntem, tedavisi evinde devam eden Kenan Işık’ın son durumuna ilişkin de konuştu.

Yöntem, “Asıl unutulmaz olan, Kenan Işık o kadar güzel sunuyordu ki, seyrederken ‘Bunu ondan başka kimse sunamaz’ diye düşünüyordum. ‘Kendim sunsam nasıl sunarım?’ diye bile aklıma gelmiyordu. Biz Kenan ile aynı ekoldeyiz devlet tiyatrosundan. Onun üslubunu ve aynı ekolden gelmemizin dengesini tutturmam gerekiyordu. Farklı bir üslup ile sunmak yarışmayı zedeleyebilirdi.

Son durumu ile ilgili bilgim yok fakat durumu stabil diye biliyorum. Hayat mucizeler ile doludur” açıklamasını yaptı. Kenan Işık’ın sağlık durumuna ilişkin yakın arkadaşı Ozan Zeybek bilgi verdi. A Spor’da konuşan Zeybek Kenan Işık’ın son durumuna dair şunları söyledi:
“KENAN IŞIK’A İYİ BAKILIYOR”
“Nisan’da 8 yıl olacak. Ama bakımı çok iyi. Kenan Işık’ı nasıl biliyorsanız öyle. Her gün sakal tıraşı yapılıyor, besin takviyesi alıyor. Yatan hastalarda genellikle ya-ralar çıkar, zayıflama olur. Ama Kenan Işık bıraktığımız gibi. Çok iyi bakılıyor. Böyle hafızalarda kaldığı gibi. Ailesi tarafından çok iyi bakılıyor.”
KENAN IŞIK’IN SON DURUMU…

8 yıldır komada olan Kenan Işık’ın son sağlık durumu hakkında geçtiğimiz şubat ayında haber gelmişti.
Kenan Işık yıllardır k-mada olduğu için sağlık durumu ve son hali de zaman zaman merak konusu oluyor. 21 Mart 2014 günü spor sonrasında saunaya giren Işık, saunanın ardından f-nalaşıp dengesini kaybederek, kafasını yere çarpması sonucu beyin k-naması geçirdi. Kenan Işık o günden bugüne k-mada…
Kenan Işık yıllardır k-mada olduğu için sağlık durumu ve son hali de zaman zaman merak konusu oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.