yılların emektar ustası

Gündem

Türk popunun güçlü ismi İlhan İrem’in son s-ağlık durumu sevenlerini ü-zdü. Türk pop müziğinin önemli isimlerinden. 66 yaşındaki şarkıcı İlhan İrem’in s-ağlık durumunda yaşanan son gelişme sevenlerini ü-zdü.

Bir süredir böbrek rahatsızlığı sebebiyle diyaliz tedavisi gören usta sanatçının durumunun ağırlaştığı öğrenilmiştir. Türk pop müziğinin efsane ismi İlhan İrem’in son zamanlarda s-ağlık durumunun ağırlaştığı öğrenilmiştir. İrem’in s-ağlık durumuyla ilgili yaşanan bu gelişme sevenlerini üzüntüye b-oğdu.

İLHAN İREM’İN S-AĞLIK DURUMU K-ÖTÜYE GİDİYOR…
66 yaşındaki İrem’in s-ağlık durumunun iyiye gitmediği i-ddia edildi. Akşam’ın haberine göre:
İlhan İrem’in yakınları sevenlerinden dua istedi. 2016 yılında rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan İrem. İki gün diyaliz makinasına bağlanmıştır.

İlhan İrem’in kariyeri hakkında… “Anlasana“, “Yazık Oldu Yarınlara’ ve “Haydi Sil Gözlerini” gibi şarkıları dillere dolanan İlhan İrem pek çok albüme imzasına attı. İrem kariyeri boyunca 10 plak. 24 albüm çıkardı ve ünlü sanatçı aynı zamanda yedi kitap yazdı.

İrem sanat yaşamı boyunca 6 kez Altın Plak olmak üzere pek çok ödül aldı.
Çeşitli dergi, gazete ve kurumlar tarafından pek çok kez “yılın erkek sanatçısı” ve “yılın sanatçısı” ödüllerine layık görülmüştür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.