yurtdışına gitme sebepleri

Gündem

Bergüzar Korel, yeni evinden paylaşımlar yaptı. İngiltere’nin başkenti Londra’ya yerleşen Bergüzar Korel, hem oğluyla en özel anlarını hem de çocuklar uyuduktan sonra evde keyif yaptığı dakikaları paylaştı. ve neden Türkiye’den ayrıldıkları ortaya çıktı.

Oyuncu çift Bergüzar Korel ile Halit Ergenç. Çocukları Ali, Han ve Leyla’yla birlikte İngiltere’nin başkenti Londra’ya yerleşti. Çift, 11 yaşındaki oğulları Ali’yi Twickenham’daki evlerinin yakınında bir okula kaydetti. Evlerini 3 çocuğuna göre düzenleyen çift, yanlarında bir de dadı götürdü. Korel, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafına “Londra bana hep tatlılık yapıyor” notunu yazdı. İstanbul’daki evini kapatmayan çift, projelerinin olmadığı dönemde Londra’da yaşayacaktır.

‘BU K-IZIN GELMEMESİNİN VAR BİR SEBEBİ’

Geçtiğimiz günlerde k-ızı Leyla’yı kucağına alan Bergüzar Korel hamilelik sürecini anlattı.

Bergüzar Korel, Halit Ergenç çifti oğulları Ali ve Han’dan sonra k-ız bebek sevinci yaşadı. 3 Kasım’da k-ızı Leyla’yı dünyaya getiren Korel hamilelik sürecini sevenleriyle paylaştı.

Paylaşımında hastanede çekilen fotoğraflara da yer veren Korel şu ifadeleri kullandı; “Dünyaya geliş hikayesi ilk günden son ana kadar nev-i şahsına münhasır oldu Leyla’nın.. Evden çıkarken gümbür gümbür gelen sancılara rağmen “Sabah 10:00’da ancak doğururum ben bu k-ızı” dedim hastanenin kapısından içeri girerken.

Doktorum 40. haftanın sonlarına doğru “Bu k-ızın gelmemesinin var bir sebebi kordonu kısa olabilir” demişti. Saatler geçmesine ve vücudum bebeğin gelmesi için tüm hazırlıklarını tamamlamasına rağmen kı-zımız hala gelmiyordu. Hastanede geçirilen sancılı 11 saatten sonra tam da dediğim gibi sabah 10:00 da aynen hocanın söylediği şekilde kucağıma bile almama engel olan ve boynuna yerleşen kısacık kordonuyla dünyaya geldi Leyla.. Saatlerce her şey hazır olmasına rağmen dünyaya gelememesinin sebebi bir de kısa kordonun yanı sıra oksiput posterior gelişmiş meğer.

Yani göğe bakarak geldi güzel kızımız. Bunları neden mi anlatıyorum? Her doğum diğerinden farklı her bebek bambaşka. Bu süreçte hiçbir sabit fikir olmasın kafanızda. Hekiminizi seçerken de deneyimli, tecrübeli, şefkatli, mahremiyete önem veren ve tabii ki en başta bebek ve sizin sağlığınızı her şeyden üstün tutan biri olduğuna emin olun. Ben çok şanslıydım mükemmel iki insan ve hekim ile beraberdim bu süreçte. Canım hocalarım insanlıkları, mahremiyete verdikleri önem, tecrübeleri ile iki evladımda da yoldaş oldular bana..

Sağ olun var olun.” Bergüzar Korel, ailesiyle sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla sık sık gündem oluyor. Ünlü oyuncu paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Korel, yeni evinin salonundan paylaştı, kısa sürede gündem oldu. 3 çocuk annesi Bergüzar Korel şimdilerde evlatları ve eşiyle birlikte Londra’da aile hayatının tadını çıkarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.