yüzlerce yorum aldı

Magazin

Sevilen şarkıcı Zara son dönemde geçirdiği e-stetik op-rasyonlarla gündeme geliyor. Başarılı sanatçının son halini görenler güzel ismin eski simasının kalmadığını söyleyerek ‘Doğallığı gitmiş’ yorumlarında bulunuyor. Şarkıcılık haricinde ekranlarda oyunculuk da yapmış olan Zara’nın son hali ise olay oldu. İşte sosyal medyada ses getiren paylaşımlarıyla şarkıcı Zara’nın son hali…

Şarkıcı Zara son dönemde geçirdiği es-tetik op-erasyonlarla gündeme geliyor. 45 yaşındaki Türk halk müziği ses sanatçısı ve oyuncusu Zara, geçtiğimiz yıl ‘Derin Aşk 4’ albümünü piyasaya sürmüştü.

ZARA’NIN E-STETİK SONRASI HALİ OLAY OLDU! Son zamanlarda sesindeki ve görüntüsündeki değişimi ile de isminden sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı Zara’nın geçirdiği değişim olay oldu.

Sevilen sanatçının geçirdiği estetik operasyonlar sonrası adeta bambaşka birine dönüştüğü ve simasında büyük değişim olduğu konuşuluyor.

Zara için sosyal medyada ‘Doğallığı gitmiş’ yorumları da yapıldı. Sosyal medyayı da aktif şekilde kullanan başarılı isim takipçileri için paylaşımlarda bulunup yaşantısından görüntülerini de paylaşıyor.

Başarılı isim, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde de rol almıştı. Zara’nın dizide canlandırdığı ‘Gönül’ karakteri çokça beğenilmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.